Hakkımızda

 

Uzun yıllar gıda sektöründe ticari faaliyetlerini sürdüren Memiş Ailesi, 2012 yılında “Makbul” markasıyla ilk perakende mağazasını açmıştır. Geleneksel perakendeciliği, modern usullerle tüketicileriyle buluşturan Makbul, öncüsü olduğu kuru gıda indirim mağazacılığı alanında özgün ve farklı mağaza tasarımı ve benzersiz alışveriş deneyimiyle dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir. 

Kuruyemiş, bakliyat, baharat, kuru meyve ve şekerleme ürün kategorilerinde ihtisas mağazacılığı yapan Makbul, sektörünün lideri ve pazar payı en yüksek şirketidir.

 “Dilediğin Kadar Al” satış kurgusuyla yenilikçi bir online alışveriş deneyimi sunan Makbul, mağazalarındaki özgürce alışveriş yapma deneyimini, miktar ve tutar sınırları olmaksızın, hızlı teslimat ve kişiselleştirilmiş sipariş yönetimiyle dünyada benzeri olmayan bir online alışveriş imkanıyla www.makbul.com adresinde tüketicilerle buluşturmuştur.

“Aynı Tat Uygun Fiyat” sloganıyla kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri, saygılı ve güler yüzlü hizmet felsefesi, keyifli ve hijyenik bir mağaza ortamı sunarak tüketicileriyle buluşturan Makbul, her ay milyonlarca müşterisine yüzlerce mağazasında bini aşkın çalışanıyla hizmet vermektedir.

Web sitemizde alışverişlerinizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır.Daha fazla bilgi için tıklayın