Kargo ve Teslimat

700 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Teslimat!

Makbul, Türkiye'nin her bölgesine çalıştığı kargo firmalarıyla ürünlerini siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır.

Kargo Ücreti Her Zaman 74,90 TL'mi?

700 TL ve üzeri siparişleriniz için ücretsiz kargo seçeneğimiz bulunmaktadır. Perakende alımı aşan satışlarda ise (30 kg üstü) kargo ücretimiz teslim adresine, ağırlığa ve desiye göre değişkenlik göstermektedir.

Kargo Teslimat Süresi

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Tahmini teslimat süresi 1-5 iş günüdür. Ancak bazı gönderimlerde teslimat bölgesine göre bu süre uzayabilmektedir.

Kargo Takibi

Siparişiniz teslimat adresinde belirttiğiniz adrese yapılacaktır.

Kargo durumunuzun takibini, Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı kısmında Kargo Takip alanından yapabilirsiniz. Ayrıca sipariş kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilen e-postadaki kargo takip linkini kullanabilirsiniz.

Teslimat Adresini Değiştirme

Kargoya verilene kadar teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı kısmında Teslimat Adresini Güncelle seçeneği ile adresini değiştirebilirsiniz. Ayrıca 444 8 808 çağrı merkezimizi arayarak teslimat adresinizi güncelleyebilirsiniz.

Teslim Alma

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına hasar tespit tutanağı tutturarak ürünü teslim almayınız ve iade sürecini başlatınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Randevulu Teslimat Yapılıyor mu?

Randevulu teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır. 

Yurt Dışına Ürün Teslimatı Yapılıyor mu?

Makbul’den satın aldığınız ürünlerin teslimatı sadece Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Web sitemizde alışverişlerinizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır.Daha fazla bilgi için tıklayın